Klub "Żyj Długo" zrzesza tych wszystkich, dla których ważne jest długie życie w dobrym zdrowiu. Celem Klubu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania, a także informowanie Członków o ciekawych nowościach z dziedziny medycyny, suplementacji i kosmetyki.

Oprócz informacji i porad Klubowicze uzyskują dostęp do specjalnie przygotowanego Pakietu korzyści, otrzymują upominki i nagrody, a także korzystają ze znakomitych rabatów i promocji.

Członkostwo w Klubie jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Z tytułu przynależności do Klubu Członkowie nie ponoszą żadnych wydatków. Aby skorzystać w wszystkich przywilejów i promocji, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

Karta klubowa przynosi korzyści nie tylko Klubowiczom, ale także wskazanym przez nich osobom. Wystarczy, że podadzą one numer wypisany na karcie, a będą mogły korzystać z takich samych przywilejów, jakie przysługują Członkom Klubu.

Prezent powitalny

Dołącz do Klubu "Żyj Długo" i odbierz swój startowy pakiet korzyści.

Cykliczne losowania nagród

Wygraj z kartą! Bierz udział w losowaniach i wygrywaj atrakcyjne nagrody.

Rabaty i upominki od AMC Pharma

Zyskaj specjalny rabat progresywny aż do 25% na zakupy produktów AMC Pharma.

Prenumerata z rabatem

Prenumeruj dwumiesięcznik "Żyj Długo" aż o 40% taniej.

Zniżka w Sklep.poradnia.pl

Odbierz kod rabatowy na każde zakupy w sklepie internetowym Sklep.poradnia.pl.

Oferty specjalne

Korzystaj ze specjalnych ofert, aby zyskać jeszcze więcej.

Do Klubu może zapisać się każdy. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając swoje dane osobowe. Niezwłocznie wyślemy Państwu list z numerem Klubowicza, który upoważnia do korzystania z wszystkich przywilejów i promocji. Aby móc korzystać z nich od razu, prosimy podać w formularzu swój adres e-mail. Wówczas numer klubowy otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy:

* Wymagane pole

Wyrażam zgodę na wprowadzanie i przetwarzanie przez AMC Pharma Limited i Fitoherb Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce moich danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu informowania mnie o szeroko pojętej działalności Klubu, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie oferty handlowej zgodnie z art. 10 Ustawy z dnia 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z póź. zm.)

Więcej informacji o Klubie "Żyj Długo" można uzyskać pod numerem 58 349 80 27 lub pisząc na adres email klub@zyjdlugo.pl.