Klub "Żyj Długo" zrzesza tych wszystkich, dla których ważne jest długie życie w dobrym zdrowiu. Celem Klubu jest promocja zdrowego stylu życia i odżywiania, a także informowanie Członków o ciekawych nowościach z dziedziny medycyny, suplementacji i kosmetyki.

Oprócz informacji i porad Klubowicze uzyskują dostęp do specjalnie przygotowanego Pakietu korzyści, otrzymują upominki i nagrody, a także korzystają ze znakomitych rabatów i promocji.

Członkostwo w Klubie jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Z tytułu przynależności do Klubu Członkowie nie ponoszą żadnych wydatków. Aby skorzystać w wszystkich przywilejów i promocji, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

Karta klubowa przynosi korzyści nie tylko Klubowiczom, ale także wskazanym przez nich osobom. Wystarczy, że podadzą one numer wypisany na karcie, a będą mogły korzystać z takich samych przywilejów, jakie przysługują Członkom Klubu.

Prezent powitalny

Dołącz do Klubu "Żyj Długo" i odbierz swój startowy pakiet korzyści.

Cykliczne losowania nagród

Wygraj z kartą! Bierz udział w losowaniach i wygrywaj atrakcyjne nagrody.

Rabaty i upominki od AMC Pharma

Zyskaj specjalny rabat progresywny aż do 25% na zakupy produktów AMC Pharma.

Oferty specjalne

Korzystaj ze specjalnych ofert, aby zyskać jeszcze więcej.

Do Klubu może zapisać się każdy. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając swoje dane osobowe. Niezwłocznie wyślemy Państwu list z numerem Klubowicza, który upoważnia do korzystania z wszystkich przywilejów i promocji. Aby móc korzystać z nich od razu, prosimy podać w formularzu swój adres e-mail. Wówczas numer klubowy otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy:

* Wymagane pole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez AMC Pharma Limited, 14 Chichester Way, London E14 3EG, United Kingdom w celach marketingowych, w tym w celu informowania mnie o działalności Klubu „Żyj Długo”, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 ze zm.), a od 25 maja 2018 roku zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 ze zm.) od AMC Pharma Limited, 14 Chichester Way, London E14 3EG, United Kingdom.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących przez AMC Pharma Limited, 14 Chichester Way, London E14 3EG, United Kingdom dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2004 r. nr 171, poz. 1800 ze zm.).

Administratorem Państwa danych osobowych jest AMC Pharma Limited, 14 Chichester Way, London E14 3EG, London, E14 3DT, United Kingdom. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania wyrażonej zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale jest warunkiem uzyskania członkostwa w Klubie „Żyj Długo” i otrzymywania informacji o jego działalności. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Więcej informacji o Klubie "Żyj Długo" można uzyskać pod numerem 58 342 25 01 lub pisząc na adres email klub@zyjdlugo.pl.